سیگار ها

سیگار میلانو: زیبا و خوش‌طعم

خرید سیگار میلانو

سیگار میلانو یک برند سیگار محبوب در زمینه تولید انواع سیگار طعم دار با بسته‌بندی های جذاب می‌باشد. این سیگار توسط شرکت گلبهار ارائه شده است و دفتر مرکزی شرکت گلبهار در دوبی قرار دارد. میلانو همواره سیگارهای متنوع و جذابی تولید می‌کند که در ایران نیز طرافداران زیادی پیدا کرده است. این برند سیگارهارا در انواع بسته‌بندی فلزی و پاکتی تولید میکند و انواع سیگارهای طعم دار به همراه پاور و بدون پاور را نیز ارائه میکند.
در ادامه برخی از معروف‌ترین سیگارهای برند میلانو در ایران را به شما معرفی می‌کنیم. این سیگارها در ایران بسیار محبوب می‌باشند و اکثر مصرف کنندگان را راضی نموده‌اند. همچنین شما می‌توانید برخی از این سیگارها را از فروشگاه هشت‌سیگار تهیه نمایید. تیم هشت همواره در تلاش است تا تازه ترین سیگارها را در کمترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برساند.

سیگار میلانو وانیلی

میلانو وانیلی در بسته‌بندی فلزی قطعاً یکی از بهترین‌های میلانو می‌باشد. این سیگار بسیار عطر و طعم خوبی دارد و شما می‌توانید بوی خوش وانیل را حتی بدون باز کردن بسته احساس کنید. سیگارهای فلزی میلانو بسته بندی بسیار جذابی دارند و از نظر زیبایی حرف زیادی برای گفتن دارند. سیگارهای موجود در بسته‌بندی نیز ظاهر بسیار جذابی دارند. طعم وانیل به خوبی در این سیگار احساس می‌شود و از نظر ساخت کیفیت بسیار بالایی دارد.

سیگار میلانو شکلاتی فلزی

میلانو شکلاتی فلزی نیز یکی از بهترین‌های میلانو می‌باشد. این سیگار نیز عطر و طعم عالی دارد و بسته بندی آن مانند میلانو وانیلی می‌باشد و فرق آنها در طعم آنهاست. بوی شکلات به خوبی احساس می‌شود و شما می‌توانید طعم شکلات رو به خوبی در این سیگار متوجه شوید.

سیگار میلانو انگور قرمز

میلانو شرابی رقیب بسیار سرسخت برای سناتور شرابی که در ایران بسیار محبوب است. این سیگار همانند دو سیگار قبلی بسته‌بندی فلزی جذاب و زیبایی دارد و بوی انگور قرمز که طعم این سیگار می‌باشد از روی بسته‌بندی به مشام می‌رسد. در این سیگار نیز شما طعم را به راحتی احساس می‌کنید و در مقایسه با سناتور شرابی معروف نیز حرف زیادی برای گفتن دارد.

میلانو اسلیم دابل پاور اجکت یکی دیگر از مدل‌های معروف و محبوب میلانو می‌باشد. این سیگار دارای دو پاور طعم دار می‌باشد که با فشردن و ترکاندن آنها میتوانید از طعم عالی بلوبری لذت ببرید. اگر میخواهید طعم بلوبری را بیشتر بچشید می‌توانید پاور آبی رنگ که مربوط به خنک کردن و طعم یخ می‌باشد را نترکانید. این سیگار دارای بسته بندی جذاب کشویی می‌باشد که استفاده از آن را بسیار راحت میکند.

برای مشاهده تمام محصولات میلانو در فروشگاه هشت‌سیگار روی کلمه میلانو کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *