سیگار های برگ

سیگار برگ کاپیتان بلک Captain Black از گذشته تا اکنون

سیگار برگ کاپیتان بلک Captain Black از گذشته تا اکنون

سیگار برگ کاپیتان بلک Captain Black قطعا به گوشتان خورده! این برند مشهور را شاید فقط با سیگارهایش نشناسیم. امروزه عطر و ادکلن ها و بسیاری از محصولات را با این نام در بازار ایران می شود دید. اما امروز درباره تاریخچه تولید سیگار های برگ مشهور توسط این برند خواهیم دانست.

از تنباکو تا سیگار برگ

Captain Black به عنوان نام تجاری تنباکوهای پیپ معطر شناخته می شود. این برند در ابتدا توسط Lane Limited در ایالات متحده و گروه تنباکو اسکاندیناوی تولید شد. کاپیتان بلک به عنوان یکی از پرفروش ترین تنباکوهای پیپ در جهان شناخته می شود و بیش از 40 سال است که این برند سیگاری های پیپ را خشنود می کند. کاپیتان بلک از زمان تأسیس خود، تنوعی از مخلوط‌های تنباکو پیپ معطر را ارائه می‌کند که به طور محکم در قوطی‌های پیچ‌خورده با دسترسی آسان بسته‌بندی شده‌اند. برای بیش از 40 سال، سیگارهای برگ کوچک Captain Black در چندین بخش مختلف جهان شهرت جهانی پیدا کرده اند.

سیگار برگ کاپیتان بلک Captain Black از گذشته تا اکنون

همه چیز در سال 1973 شروع شد. زمانی که Lane Limited شروع به تولید تنباکو پیپ کاملا معطر برای دوستداران سیگار در سراسر جهان کرد. این برند از سال 1973 در ایالات متحده برای تولید سیگارهای ارزان قیمت و با کیفیت مشهور است. مهم ترین موضوعی که این برند بر روی آن متمرکز بوده لذت بردن از مصرف این سیگار است. آنها می خواستند محصولی تولید کنند که در رضایت مشتری عالی عمل کند.

پس از دو دهه فعالیت در تجارت تنباکو، Lane Limited شروع به تولید سیگارهای برگ کوچک کرد. تا سال 1990، سیگارهای کوچک Captain Black در چندین شهر در سراسر کشور در دسترس بودند. دو نوع سیگار برگ Captain Black در آن زمان رایج بود: «شیرین» و «فیلتردار». طولی نکشید که این سیگارها در سراسر آسیا و خاورمیانه معروف شدند.

محبوبیت Little Cigars در گرانی ها

در طول دهه گذشته، محبوبیت سیگارهای برگ کوچک به طور چشمگیری افزایش یافته است. زیرا از سال 2000 تا 2011، فروش سیگار 221٪ افزایش یافته است. این در حالی است که فروش سیگار طی چند دهه کاهش یافته است. جالب است بدانید سیگار های برگ در کل در ایالات متحده امریکا طرفداران بسیاری دارد. مردم ایران هنوز و پس از سال های بسیار طرفدار سیگار هستند. سیگار برگ هنوز بین ایرانیان رواج زیادی نداشته است.

سیگار برگ کاپیتان بلک Captain Black از گذشته تا اکنون

میزان نیکوتین سیگارهای برگ Captain Black

همانطور که می دانید میزان نیکوتین سیگار های برگ در همه برند ها از جمله کاپیتان بلک ذکر نشده است. این موضوع به این خاطر است که نمیشود دقیقا نیکوتین سیگار های برگ را اندازه گیری کرد. معمولا سیگار برگ سنگین است و برای همین افراد با سن بالاتر از این سیگار ها استفاده می کنند. اگر شما از یک شخص متخصص در این زمینه سوال کنید به شما خواهد گفت که حجم نیکوتین در سیگار های برگ از 5 تا 15 گرم است. این مقدار برای سیگار های معمولی غیر قابل باور است و میتوان گفت در سیگار های معمولی 1 گرم می باشد.

البته به این نکته نیز توجه نمائید که سیگار های برگ طبیعی بوده و در کل میتواند کم خطر تر باشد. باید توجه داشته باشید که دود سیگار برگ را داخل ریه نمی دهند.

سهم بازار Captain Black در ایران

برند کاپیتان بلک در ایران نیز طرفداران خود را دارد. مصرف کنندگان ایرانی این برند طبق آمار، بیشتر از سیگار های کوچک دارای بسته بندی و طعم های مختلف استفاده می کنند. سیگار های کوچک یا Little Cigars دارای طعم های مختلفی از جمله هلو، انبه، انگو و … می باشد.

سیگار برگ کاپیتان بلک Captain Black از گذشته تا اکنون

البته باید گفت که سیگار های برگ 8 نخی از این برند نیز در کشور طرفداران خاص خود را دارد. سیگار های 8 نخی برگ کاپیتان بلک حس یک سیگار برگ مدرن و ارگانیک را به شما منتقل می کند. این مدل از سیگار های برگ دارای فیلتر لب پلاستیکی بوده و کیفیت فوق العاده ای را به همراه دارد. شما می توانید این سیگار برگ را اورجینال و با طعم های شکلات، آلبالو و کلاسیک، از اینجا تهیه نمائید.

برای خرید و اطلاع از قیمت سیگار های Captain Black اینجا را لمس نمائید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *