سیگار ها

8 تا از گرانترین سیگار های جهان

8 تا از گرانترین سیگار های جهان

در این مقاله قصد دارم که 8 تا از گرانترین سیگار های جهان را بررسی کنیم با ما همراه باشید.

1. فوئنته دن آرتورو انیورساریو – 163 دلار برای هر سیگار

این سیگار که یکی از سیگار های گران و خوش طعم جهان است هر سیگار( یک نخ) به قیمت 163 دلار است. یک شرکت بزرگ به نام فوئنته فعالیت خود را در حوضه سیگار از سال 1912 با سیگار برگ شروع کرد.
فوئنته دن آرتورو انیورساریو که معروفیت خود را از طعم و عطر شکلات شیری دارد اورا با سرور ادویه ها شناخته میشود. این سیگار از برگ های لفاف استفاده شده و شاتوت دو لا فوئنته در جمهوری دومینیکن تهیه و استفاده میشود.

 

2. آرتورو فوئنته اوپوس اکس ال‌تی‌دی – 30 هزار دلار برای یک بسته

این محصول جزو گرانترین و پر تقاضا ترین سیگار های جهان است چراکه تولید این برگ کم و محدودیت دارد،. این سیگار نیز از توتون دومینیکنی استفاده می شود و از عطر و طعم خاصی برخوردار است.

این شرکت یعنی شرکت آرتورو فوئنته این محصول را در سال 2003 معرفی و پخش کرد دلیل گران بودن این سیگار تولید محدود آن است چراکه فقط تعداد 100 جعبه از این سیگار تولی شد. زمان تولید این سیگار قیمت هر جعبه ۱۰ هزار دلار بود و قیمت هر جعبه تا ۳۰ هزار دلار نیز افزایش یافته است.

8 تا از گرانترین سیگار های جهان

3. کوهیبا بیهایک – 470 دلار برای هر سیگار (نخ)

این سیگار نیز یک سیگار محبوب و گران بازار است چرا که هم شناخته شده هم بیشتر افراد مشهور از این سیگار استفاده میکنند به همین دلیل این سیگار بسیار مشهور و محبوب شد. کوهیبا جزو بهترین برندهای سیگار کوبایی در جهان است. این سیگار از طعم واقعی شکلات برخوردار است که به کاربر یک حس متفاوت هدیه میکند.

 

4. پادشاه دانمارک – 4500 دلار برای هر سیگار (نخ)

یکی از دلایل گران بودن این سیگار گران و خوش طعم این است که کاربر از ویژگیهای خاص آن می‌تواند استفاده کند خریدار می‌تواند نام خود را روی سیگار با طلا حک کند. بجز آن فرد می‌تواند برای حک کردن سفارش سنگ های گران و زیبا و یا از فلزات گرانبها استفاده کند.

صندوق این سیگار امکان مرطوب نگه داشتن آن را فراهم می کند و امکان شخصی سازی آن با یک تاج نقره ای دارای آبکاری طلای 24 عیار وجود دارد.
جعبه نگهداری این سیگار به طوری ساخته شد که جای نگهداری سیگار را مرطوب نگه می‌دارد که سیگار کهنه‌ نشود.

 

 

5. ریجیس دابل کورونا – 54 هزار دلار

در سال 2013 شرکت ریجیس یک نسخه از این سیگار ( دابل کورونا) و به قیمت 54 هزار دلار به یک تاجر معروف و بزرگ که نام آن کالوم جونز بود فروخت، دلیل گران بودن این سیگار چیست؟ بجز اینکه این فرد از طعم خوش این سیگار استفاده میکند یک تور خصوصی و جذاب از شرکت نیکاراگوئه برای آقای کالوم جونز گذاشت و هزار نخ سیگار که نام کالوم روی آنها حک شده دریافت کرد.

6. سیگارهای مایاها – 507 هزار دلار برای یک جعبه

 این سیگار نیز جزو 8 تا از گرانترین سیگار های جهان است که در سال 2012 ثابت شد که مایاهای باستان توتون می‌کشیدند چراکه 800 نخ سیگار برگ در گواتمالا کشف شد جالب است بدانید که قدمت این سیگار ها بیش از 600 سال پیش برمی‌گردد اما هنوز برای کشیدن مناسب بودند.

در طول یک بررسی از کل سیگار ها در یک حراجی بزرگ کل سیگار ها را به قیمت 507 هزار دلار به فروش رسید.

8 تا از گرانترین سیگار های جهان

7. گورکا رویال کورتیزن – 1.36 میلیون دلار برای هر سیگار (نخ)

این سیگار بین8 تا از گرانترین سیگار های جهان در لیست قیمت ها با فاصله ریادی از  بالا این برگ گران قیمت ترین سیگار حال حاضر در دنیا است. سیگار ( گورکا رویال کورتیزن). برای ساخت این برگ از توتون های هیمالیایی استفاده می شود و در ورقه های طلا پیچیده می شود. نواری مزین به الماس این کار را متفاوت و کامل کرده.
برای اینکه افراد اطمینان حاصل از تولید این سیگار را داشته باشند تنها افراد کهنه کار و باتجربه این کار یعنی پیچیدن سیگار برگ گورکا رویال کورتیزن را انجام میدهند.

8 تا از گرانترین سیگار های جهان

8. گورکا اژدهای سیاه – 1150 دلار برای هر سیگار (نخ)

این محصول نیز جزو گران ترین سیگار جهان به شمار می‌رود، سیگار برگ گورکا اژدهای سیاه برای اولین بار در سال 2006 در بازار به فروش رفت. محبوبیت این سیگار در محدود بودنش است. جعبه های این سیگار خیلی خاص و غیر معمولی است چراکه محفوظ های از جنس استخوان شتر و جعبه های چرم مرغوب بفروش می رسند.

عطر و طعم هر سیگار پیچیده است چراکه ترکیبی از نت های چرمی، ادویه ای و کره ای را تولید میشود. این سیگار یعنی اژدهای سیاه یکی از محبوب ترین و کمیاب‌ترین سیگارهای برگ گورکا محسوب شده و از مرغوب‌ترین انواع توتون در تولید آن به کار می‌رود

8 تا از گرانترین سیگار های جهان

سیگارهای برگ را از کجا بخریم؟

هشت سیگار در تلاش است که سیگار های برگ خاص و با کیفیت را تقدیم مخاطبان خود کند. برای مشاهده سیگار های برگ روی کلمه برگ کلیک کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *