برند های سیگار

فورمن، سیگار محبوب خارجی در ایران

فورمن، سیگار محبوب خارجی در ایران

تاریخچه سیگار فورمن (Forman)

اگر بخواهیم کمی به تاریخ ساخت سیگارهای فورمن (Forman) بپردازیم به اطلاعات جالبی می رسیم. از شرکت Openmark انگلستان در لندن تا تولید تنباکو با کیفیت و سیگارهایی با آخرین تکنولوژی روز! این شرکت با وجود ارائه سیگارهای باکیفیت بالا در دنیا، هنوز آنقدر محبوب نشده اما جالب اینکه سیگار فورمن (Forman) در ایران یک سیگار با کیفیت و پرطرفدار تلقی می شود.

شرکت Openmark تولید تنباکو های خودرا به شرکتی مجهز و با تجربه در یونان شمالی به نام Real Tobacco SA سپرده است تا این امر تضمینی بر کیفیت سیگارهای فورمن (Forman) باشد. در واقع سیگاری که در دست می گیرید ساخت کشور یونان و زیرنظر شرکت Openmark لندن تولید می گردد.

لازم به ذکر است که شرکت Openmark فقط سیگارهای فورمن (Forman) را تولید نمی کند و محصولات دیگری نیز در بازار دخانیات را در دست دارد که به آنها نیز خواهیم پرداخت.

 

سیگار فورمن (Forman) در ایران

همانطور که میدانید همه سیگارها به ایران وارد نمی شوند و بسیاری از سیگارهای موجود در بازار ایران قاچاق است. سیگار های فورمن (Forman) یکی از سیگارهای باکیفیت، مشهور و پرطرفدار خارجی در کشور ماست که تمامی مدل های این سیگار وارد کشور نمی شود اما چند مدل از این سیگار را در اکثر فروشگاه های کشور می توان یافت.

مدل هایی از جمله سیگار فورمن (Forman) سفید، سیگار فورمن (Forman) آبی و سیگار فورمن (Forman) مشکی که به صورت نانو و سایز باریک عرضه شده اند در ایران پرفروش هستند و براحتی یافت می شوند. مدل های دیگر این سیگار به سختی پیدا می شود و یا اصلا در بازار موجود نیست.

 

پرطرفدار ترین سیگار فورمن (Forman) در ایران

با توجه به بررسی های انجام شده توسط تیم هشت سیگار، سیگار فورمن (Forman) سفید اسلیم (Slim) پرطرفدار ترین سیگار فورمن (Forman) موجود در بازار ایران است. این بدلیل کم بو بودن سیگار، گیرایی بالا با وجود نیکوتین 0.1 و سبک بودن آن و درنهایت بسته بندی خوب و لذت کشیدن این سیگار بوده است. طبق بررسی های تیم 8 سیگار، مدل های دیگری از جمله سیگار فورمن (Forman) مشکی نقاط ضعفی همچون زود تمام شدن سیگار و پایدار نبودن و یکنواخت نسوختن توتون را دارا بوده اند و این باعث فروش کمتر مدل های دیگر نسبت به مدل سیگار فورمن (Forman) سفید اسلیم یا همان باریک می باشد.

میخواهید این سیگار را امتحان کنید؟

اگر تابحال سیگار فورمن (Forman) را امتحان نکرده اید و قصد دارید آن را تست کنید، ما قبلا این کار را برای شما انجام داده ایم و بررسی خود را با شما به اشتراک می گذاریم.

پیشنهاد ما سیگار فورمن (Forman) سفید اسلیم می باشد به دلیل:

  1. این سیگار پرفروش است و برای همین همیشه شارژ شده و تازگی دارد
  2. کیفیت توتون بسیار بالایی دارد
  3. کیفیت ساخت بالایی داشته و دارای فیلتر فشرده و فیلتر سوراخ دار میباشد
  4. این سیگار سبک است اما گیرایی و دود مناسبی دارد
  5. قیمت بالایی ندارد و جایگزین سیگارهای بی کیفیت است
  6.  استفاده از سیگارهای اورجینال خارجی یعنی شما برای خود ارزش قائل هستید

سیگار فورمن (Forman) را از کجا بخریم؟

بدلیل تولید بالای محصولات غیر اصل و فیک سیگارهای خارجی و حتی داخلی، بهتر است سیگار خود را از فروشگاه های قابل اعتماد و متخصص در این زمینه تهیه کنید. فروشگاه هشت سیگار نیز یکی از فروشگاه های معتبر و پرفروش اینترنتی است که قطعا می تواند انتخاب خوبی برای تهیه سیگار های اورجینال و اصلی شما باشد. ما هستیم تا شما کیفیت بالا و تازگی را تجربه کنید.

سیگارهای برند فورمن (Forman) را می توانید از اینجا تهیه نمائید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *