سیگار های برگ

سوییشر Swisher – تاریخچه برند معروف سیگار برگ از زبان خودش

سوییشر swisher

در این مقاله میخواهیم با برند سوییشر Swisher آشنا بشیم. این شرکت به تولید سیگارهای برگ با کیفیتی مثل black stone و king edward معروف است. مقاله پیش روی شما ترجمه فارسی تاریخچه برند سوییشر swisher از زبان تیم خود این شرکت میباشد. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت ببرید.

سوییشر swisher – داستان ما

امروزه سوییشر swisher برندهای معروفی در جهان دارد که قابل انکار نیستند. داستان ما داستانی طولانی، مشهور و سرشار از نوآوری است. از همان آغاز کار ما با ایده های نو، روابط قدرتمند و محصولات با کیفیت کار خود را شروع کردیم. به عنوان یک شرکت، سوییشر swisher از تولید محصولات تنباکویی برتر برای بزرگسالان توسعه یافته است تا چیزی فرای تجربیات، فرهنگ و سبک زندگی به آنها ارائه کند. ما مشتاق هستیم تا راه را به سوی آنچه در آینده است پیش ببریم و در عین حال به اشتیاق خود برای برافروختن آنچه ممکن است وفادار بمانیم.

سوییشر swisher – تاریخچه ما

تاریخچه سوییشر swisher به سال 1861 برمیگردد، زمانی که آقای دیوید سوییشر (david swisher) تاجر نیویورکی زیر بدهی میرود و برای تسویه بدهی به او یک کسب و کار کوچک فروش سیگار واگذار میکنند. دیوید و چهار پسرش شروع به فروختن سیگارهای برگ در سرتاسر غرب میانه آمریکا میکنند. سیگارها برگ دستپیچ هر روز در یک اتاق کوچک تولید میشدند.
در سال 1888 پسران دیوید، جان و هری شرکت را از پدرشان خریدند و نام آن را به برادران swisher تغییر دادند. این شرکت رشد بسیار خوبی را تجربه کرد و تا سال 1895 کسب و کار به سه کارخانه تبدیل شد که بیش از 1000 نفر را استخدام کرد که روزانه 300000 سیگار برگ دستپیچ تولید میکردند.
در سال 1913 که برند کمل نیز تازه تاسیس شده بود، جان سهم بردارش هری را میخرد و اسم شرکت را به Jno H. Swisher & Son تغییر میدهد. حدود ده سال بعد، کارل(فرزند جان که در شرکت سهم زیادی داشت) به دلیل آب و هوای منطقه، امکانات حمل و نقل و نزدیکی به مواد اولیه و بازارها، جکسونویل فلوریدا را برای توسعه کسب و کار انتخاب کرد و به دنبال خانه جدیدی برای کسب و کار رو به رشد خود بود. دفتر مرکزی سوییشر در جکسونویل تاسیس شد و تا به امروز نیز در همانجا مستقر است.

سوییشر swisher
در سال 1923، Swisher اولین شرکتی بود که ماشین‌های تولید سیگار خودکار را سفارش داد، که با تولید انبوه سیگارهای یکنواخت و مقرون به صرفه، تجارت را متحول کرد. دستگاه‌های «fresh work» در 20 ژوئن 1924 در جکسونویل راه‌اندازی شدند و تا پایان دهه 1920، سویشر سالانه 100 میلیون سیگار برگ تولید می‌کرد. Swisher همچنین اولین کسی بود که سیگارهای فردی را در سلفون پیچید و اولین کسی بود که دستگاه ساده ای برای برداشتن سلفون با کشیدن بند سیگار ابداع کرد. در همان دوره و عمدتاً به دلیل سرمایه گذاری در ماشین آلات و صرفه جویی در پول، Swisher توانست قیمت سیگار King Edward خود را از 5 سنت به 2 سنت کاهش دهد.

فروش افزایش یافت و در اوایل دهه 1940، King Edward سیگار برگ شماره یک جهان بود. تا سال 1941، تاسیسات جکسونویل بزرگترین کارخانه سیگار در جهان زیر یک سقف بود. همچنین اولین مهد کودک صنعتی کشور را در خود جای داده است که در سال 1939 افتتاح شد. در سال‌های بعد، سویشر با گشودن امکانات دیگری برای جابجایی، پردازش، ذخیره‌سازی و حمل مقادیر زیادی تنباکو مورد نیاز در جکسون‌ویل، گسترش یافت. در سال 1958، برند Swisher Sweets معرفی شد و تا سال 1964، این شرکت روزانه چهار میلیون سیگار برگ تولید می کرد. طی بیست سال آینده، سویشر با افزودن محصولات جدید King Edward و Swisher Sweets رونق گرفت.
در سال 2014، سویشر شرکت دخانیات Drew Estate مستقر در میامی را خریداری کرد. سوییشر Swisher به گسترش عرضه‌های خود ادامه داده داد تا محصولات تنباکوی بدون دود، سیگار برگ‌های ممتاز و حتی مارک‌های غیر تنباکو را در بر بگیرد تا سلیقه‌های متنوع و متغیر مصرف‌کنندگان را پوشش دهد. Swisher با آوردن کاغذهای نورد کنفی خالص Hempire و محصولات نوآورانه به برندی الهام بخش و لذت بخش برای مشتریان خود تبدیل شد.
این داستان و تاریخچه برند سوییشر بود که از صفحه رسمی خود شرکت سوییشر گرداوری و ترجمه شده است. برای مشاهده این صفحه در زبان اصی میتوانید روی کلمه swisher کلیک کنید.

محصولات شرکت سوییشر در فروشگاه هشت

برخی از محصولات محبوب و پرفروش این شرکت معروف در فروشگاه هشت سیگار موجود میباشند و شما میتوانید آنها را سفارش دهید. در ادامه این محصولات را به شما معرفی میکنیم.

بلک استون وانیلی

سیگار برگ بلک استون وانیلی یک سیگار برگ طعم دار و با کیفیت از برند سوییشر میباشد. این سیگار بسیار خوش طعم و با کیفیت میباشد و در ایران طرفداران زیادی دارد.

بلک استون آلبالویی

سیگار برگ بلک استون آلبالویی نیز یکی دیگر از محصولات با کیفیت این شرکت میباشد. این سیگار نیز در فروشگاه هشت سیگار موجود میباشد و اگر طرفدار طعم آلبالویی هستید این سیگار برگ گزینه بسیار مناسبی برای شما میباشد.

سیگار برگ کینگ ادوارد King Edward

سیگار برگ کینگ ادوارد محصول اصلی و معروف شرکت سوییشر میباشد که در فروشگاه هشت نیز موجود است. شما میتوانید این سیگار معروف و با کیفیت رو از فروشگاه هشت تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *